Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apa minerala Borsec 1.5l (tva9)
- Număr anunț
- DA21841114
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,36 RON
- Valoare atribuită
- 311,36 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 11:43
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,36 RON
din 311,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro