Ofertă acceptată Cumpărare directă

KARCHER - SE 4002 - ASPIRATOR CU SPALARE, 1400 W, 210 MBAR, 4 L, 1 L/MIN, ASPIRARE UMEDA

Număr anunț
DA21456841
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
916,90 RON
Valoare atribuită
916,90 RON
Data publicării
12.10.2018 10:47
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

916,90 RON

din 916,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.