Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tamplarie PVC cu geam simplu pentru biserica Sf. Dumitru sat Miresti , Comuna Tomsani
- Număr anunț
- DA21447264
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
- Furnizor / câștigător
- GEO PLAST S.R.L. (CUI RO23045699)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.250 RON
- Valoare atribuită
- 23.250 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:03
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.250 RON
din 23.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro