Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie pvc colorata cu geam termopan pentru biserica Sfintii Apostoli Folestii de Sus, Tomsani

Număr anunț
DA21446978
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Furnizor / câștigător
GEO PLAST S.R.L. (CUI RO23045699)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.975 RON
Valoare atribuită
16.975 RON
Data publicării
11.10.2018 11:50
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.975 RON

din 16.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.