Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22371499
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 16066001)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.910,80 RON
Valoare atribuită
1.910,80 RON
Data publicării
08.02.2019 12:39
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.910,80 RON

din 1.910,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.