Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun semitoaleta, Sapun lichid , Scobitori

Număr anunț
DA22368412
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
OBERBAU SRL (CUI RO23666360)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010,40 RON
Valoare atribuită
1.010,40 RON
Data publicării
08.02.2019 09:57
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 07:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010,40 RON

din 1.010,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.