Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHLORINE TEST 0.010 - 6.00 MG/L
- Număr anunț
- DA22372191
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.316,75 RON
- Valoare atribuită
- 12.316,75 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 13:19
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.316,75 RON
din 12.316,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro