Ofertă acceptată Cumpărare directă

spalat lenjerie azilanti

Număr anunț
DA22365345
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Galati (CUI 18117926)
Furnizor / câștigător
ESCORT SRL (CUI RO7307798)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
972,08 RON
Valoare atribuită
972,08 RON
Data publicării
07.02.2019 14:38
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

972,08 RON

din 972,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.