Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterie/acumulator zinc carbon 9V, UPS BU650E 360W
- Număr anunț
- DA22372611
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- N.A.R. TEL SRL (CUI 16473234)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 13:49
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro