Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAF CURATAT AJAX

Număr anunț
DA22363898
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,30 RON
Valoare atribuită
337,30 RON
Data publicării
07.02.2019 13:19
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,30 RON

din 337,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.