Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA RIG. ANTIUMEZEA RBI 12,5(1,2X2,6M)

Număr anunț
DA22511901
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44431000-0 · Placi de acoperire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,75 RON
Valoare atribuită
862,75 RON
Data publicării
01.03.2019 10:14
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,75 RON

din 862,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.