Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA MINITRAHEOSTOMIE ADULTI- 4 BUC. SI COPII - 2BUC.

Număr anunț
DA22507603
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.480 RON
Valoare atribuită
3.480 RON
Data publicării
28.02.2019 14:23
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.480 RON

din 3.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.