Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
filtre
- Număr anunț
- DA22371914
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.110 RON
- Valoare atribuită
- 7.890 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 13:02
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.890 RON
din 8.110 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.