Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de transport aerian

Număr anunț
DA22299325
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490,94 RON
Valoare finală
2.490,94 RON
Data publicării
29.01.2019 11:21
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.