Ofertă acceptată Cumpărare directă

tomate sultan

Număr anunț
DA22370114
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT NR. 22 BRASOV (CUI 29379035)
Furnizor / câștigător
OPRI SOUND SRL (CUI 19160070)
Cod CPV
15331423-8 · Tomate la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,36 RON
Valoare atribuită
297,36 RON
Data publicării
08.02.2019 11:19
Termen limită
14.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,36 RON

din 297,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.