Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROIECTARE IN VEDEREA ACCESARII SUBMASURII 4.3

Număr anunț
DA22360806
Autoritate contractantă
OUAI SPP1 SAHATENI (CUI 39792798)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA GENERALA INDIGO DESIGN SRL (CUI RO11702167)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.300 RON
Valoare atribuită
91.300 RON
Data publicării
07.02.2019 10:26
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.300 RON

din 81.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.