Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat

Matura paie cu coada,Detartrant NUFAR fl.1 L,Perie wc cu suport, Clor ACE fl.1 L

Număr anunț
DA22369978
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,20 RON
Valoare atribuită
231,20 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
08.02.2019 11:11
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,20 RON

din 241,20 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.