Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii privind actualizare abonament baza de date INFOWEB

Număr anunț
DA22370183
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.053,99 RON
Valoare atribuită
1.053,99 RON
Data publicării
08.02.2019 11:23
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.053,99 RON

din 1.053,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.