Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii conform anunt ADV 1060227

Număr anunț
DA22369232
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.156 RON
Valoare atribuită
2.156 RON
Data publicării
08.02.2019 10:38
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.156 RON

din 2.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.