Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET IMPRIMANTE + TONERE, COM. ORTISOARA, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA22372894
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI RO16365631)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.460 RON
Valoare atribuită
6.460 RON
Data publicării
08.02.2019 14:14
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.460 RON

din 6.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.