Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUPIVACAINA INFOSINT 0.5% 5 ml * 10 fiole

Număr anunț
DA22511753
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,25 RON
Valoare atribuită
162,25 RON
Data publicării
01.03.2019 09:56
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,25 RON

din 162,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.