Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale igienizare si dezinfectie

Număr anunț
DA22367742
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA (CUI 4394870)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.721,34 RON
Valoare atribuită
2.721,34 RON
Data publicării
08.02.2019 09:22
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.721,34 RON

din 2.721,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.