Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPUMA PU MONTAJ 700ML DB DIY

Număr anunț
DA21845095
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192100-3 · Spuma de PVC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,78 RON
Valoare atribuită
29,78 RON
Data publicării
23.11.2018 13:57
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,78 RON

din 29,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.