Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRĂŢĂRI IDETIFICARE MAME ŞI NN + TAVIŢE RENALE UF + CLEME OMBILICALE + SORŢURI UF GINECO

Număr anunț
DA22375363
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316 RON
Valoare atribuită
316 RON
Data publicării
11.02.2019 09:22
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316 RON

din 316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.