Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat
Achizitie medicamente
- Număr anunț
- DA22506110
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,25 RON
- Valoare atribuită
- 340,66 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 13:15
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 06:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340,66 RON
din 356,25 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 15,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.