Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analize din probe de apa uzata si pluviala+Analize determinari nivel de zgomot

Număr anunț
DA21842984
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
WESSLING ROMANIA SRL (CUI RO15444907)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare atribuită
930 RON
Data publicării
23.11.2018 12:42
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930 RON

din 930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.