Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,8% sub estimat

ANUNT PENTRU FUNCTIA DE DIRECTOR GRNERAL

Număr anunț
DA22512129
Autoritate contractantă
SC UTILITATI APASERV CORNU (CUI 27854960)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,24 RON
Valoare atribuită
261 RON 14,8% sub estimat
Data publicării
01.03.2019 10:45
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261 RON

din 306,24 RON estimat 14,8%

Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 45,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.