Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DE DESFUNDAT Ø10-15M

Număr anunț
DA21449369
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,32 RON
Valoare atribuită
220,32 RON
Data publicării
11.10.2018 13:24
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,32 RON

din 220,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.