Ofertă refuzată Cumpărare directă

HP L0S70AE (953XL) cartus cerneala negru original pt OfficeJet Pro 8210-Solomon

Număr anunț
DA21786306
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156 RON
Valoare finală
156 RON
Data publicării
19.11.2018 13:40
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
24.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.