Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse mercerie2

Număr anunț
DA22512608
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
Furnizor / câștigător
ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
Cod CPV
39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,52 RON
Valoare atribuită
753,52 RON
Data publicării
01.03.2019 11:01
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,52 RON

din 753,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.