Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CANAPEA TM-3 ROȘU EK-6
- Număr anunț
- DA22512431
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- GHISE DESIGN S.R.L. (CUI RO8778572)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.858 RON
- Valoare atribuită
- 3.858 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 10:55
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.858 RON
din 3.858 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro