Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENTILATOR AUTOMAT+TIMER VENTS 150 MAT 1 Increase value Decrease value

Număr anunț
DA22511663
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PAZA (CUI 31175401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,73 RON
Valoare atribuită
167,73 RON
Data publicării
01.03.2019 09:51
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,73 RON

din 167,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.