Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA DAB DE BASA , FEKA VS 1000 M-A RACORD 2"

Număr anunț
DA21843531
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
23.11.2018 13:02
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.