Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSA 216 CHEI TUBULARE 1/4''-3/8''-1/2''
- Număr anunț
- DA21456747
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,61 RON
- Valoare atribuită
- 449,61 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:44
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449,61 RON
din 449,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro