Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE USA SCOALA KRONSTADT

Număr anunț
DA21455780
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
Furnizor / câștigător
VIVO IMPEX SRL (CUI 14531401)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.643,74 RON
Valoare atribuită
3.643,74 RON
Data publicării
12.10.2018 10:07
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.643,74 RON

din 3.643,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.