Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VELT MMA 200 - Aparat de sudura tip invertor PENTRU COMPARTIMENTUL ZONE VERZII AL ORASULUI STEI
- Număr anunț
- DA22510999
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 881,51 RON
- Valoare atribuită
- 881,51 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 09:16
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
881,51 RON
din 881,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro