Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare site / website de prezentare

Număr anunț
DA21844544
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SARAVALE (CUI 29161935)
Furnizor / câștigător
C & M SOLUTIONS SRL (CUI 16148314)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
23.11.2018 13:37
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.