Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTIGEL INCALZIRE-65 GR/10 KG
- Număr anunț
- DA21840910
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
- Cod CPV
- 24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,53 RON
- Valoare atribuită
- 144,53 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 11:37
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,53 RON
din 144,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro