Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii - Scoala Gimnaziala nr.3, Gradinita nr.3, Gradinita nr.4, Popesti Leordeni
- Număr anunț
- DA22354916
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDER S.R.L. (CUI 22703702)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420 RON
- Valoare finală
- 1.420 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 13:05
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.