Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA21460417
Autoritate contractantă
LICEUL SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE (CUI 4485804)
Furnizor / câștigător
EXIMAL IMPEX SRL (CUI RO6702713)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,38 RON
Valoare atribuită
1.344,38 RON
Data publicării
12.10.2018 13:01
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,38 RON

din 1.344,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.