Ofertă acceptată Cumpărare directă

Segula 50679 LED Lamp E14 2,7W 2600K

Număr anunț
DA21459432
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,88 RON
Valoare atribuită
968,88 RON
Data publicării
12.10.2018 12:22
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,88 RON

din 968,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.