Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Steag Romania (4 buc) si UE ( 3 buc), 2 buc lance lemn pentru steag
- Număr anunț
- DA22512652
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- PRINT 84 SRL (CUI RO26821816)
- Cod CPV
- 37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 11:03
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro