Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport tavan pentru videoproiector CINEMOUNT MP0011

Număr anunț
DA21845718
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,66 RON
Valoare atribuită
327,66 RON
Data publicării
23.11.2018 14:26
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 20:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,66 RON

din 327,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.