Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Situatii de urgenta
- Număr anunț
- DA22509427
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTIV SSM SRL (CUI 33366157)
- Cod CPV
- 75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 16:37
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro