Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AD stampila cu datiera
- Număr anunț
- DA22374375
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30192150-7 · Stampile de datare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,59 RON
- Valoare atribuită
- 157,59 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 08:05
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,59 RON
din 157,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro