Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri, scaun ventil

Număr anunț
DA22378020
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.905 RON
Valoare atribuită
5.905 RON
Data publicării
11.02.2019 11:12
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.905 RON

din 5.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.