Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto digital Sony DSCW830B, 20MP, Negru; MEMORIE USB 32GB KINGSTON USB 3.0 DTSE9G2/32GB etc.

Număr anunț
DA21456751
Autoritate contractantă
Politia Locala a municipiului Focsani (CUI 28052514)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.245,97 RON
Valoare atribuită
2.245,97 RON
Data publicării
12.10.2018 10:44
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.245,97 RON

din 2.245,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.