Ofertă acceptată Cumpărare directă

branza

Număr anunț
DA22376123
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
PFA STEFANESCU NICUSOR (CUI 23440221)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
11.02.2019 09:57
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.