Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contor energie termica ultrasonic Kamstrup Multical 603 DN25 Qp 3.5 mc/h
- Număr anunț
- DA21450721
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv UNIREA Focsani (CUI 4410585)
- Furnizor / câștigător
- ista România SRL (CUI RO11417888)
- Cod CPV
- 38551000-2 · Contoare de energie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.457 RON
- Valoare atribuită
- 1.457 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:12
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.457 RON
din 1.457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro