Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie MFC si Imprimanta A4, 2 buc Monitor 18-19 inch

Număr anunț
DA21843911
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
23.11.2018 13:15
Termen limită
29.11.2018 17:00
Data finalizării
24.11.2018 19:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.